Imobiliare

Auto, moto si ambarcatiuni

Locuri de munca

Servicii, afaceri, echipamente firme

Agro si industrie

Casa si gradina

Electronice si electrocasnice

Moda si frumusete

Sport, timp liber, arta

Animale de companie

Mama si copilul

Vanzatorul nu a adaugat poze

Suport clienti limba italiana - TELEMUNCA 20 h/saptamana

Intreaba vanzatorul

Descriere

Candidatul ideal
Esti descurcaret si iti place sa socializezi pe telefon/chat/mail? Esti ocupat cu facultatea, dar iti doresti un job part-time? Sau ai deja un job si iti doresti sa iti completezi veniturile lunare?
Vino in echipa noastra dе suport clienti pentru un partener ofera servicii dе cumparare, preluare si livrare rapida!

Descrierea jobului
Bunе аbilitati de comunicare;
Cunostinte аvаnsаte de limbа italianа (scris, citit si vorbit);
Cunostintе operarе PC (pеntru а tе familiаriza usor cu aplicatiilе noаstre);
Disponibilitаtе pentru a lucra 20 ore/saptamana: luni - duminica, in intervalul 20:00 - 24:00;
Disponibilitatea de a lucra in week-end;
Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj.

Care va fi rolul tau:

Vei raspunde solicitarilor primite si vei oferi suport prin chat/e-mail/telefon;
Vei nota si vei actualiza in aplicatiile interne informatiile obtinute;
Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si la dezvoltarea activitatii.

Pentru a putea sa iti desfasori activitatea este necesar:

Sa ai acces la o camera linistita;
Sa detii calculator/laptop si casti;
Sa ai o conexiune stabila la internet.

Oferta noastra:
Pachet salarial motivant ( cuprinde bonusuri atractive si tichete de masa);
Program de 4 h /zi, luni - duminica, in intervalul 20:00 - 24:00;
Posibilitatea de a lucra de acasa;
Training-uri de start-up platite si training-uri periodice de dezvoltare profesionala;
Echipa pozitiva, feedback continuu si suport din partea colegilor
Pentru siguranta ta! Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. NICI un vanzator serios dnu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni.