Imobiliare

Auto, moto si ambarcatiuni

Locuri de munca

Servicii, afaceri, echipamente firme

Agro si industrie

Casa si gradina

Electronice si electrocasnice

Moda si frumusete

Sport, timp liber, arta

Animale de companie

Mama si copilul

Vanzatorul nu a adaugat poze
Postat: 11 luni Ilfov, RO

Operator introducere date

2500 RON

Descriere

Căutăm angajați full- time pentru postul de Operator introducere, validare și prelucrare date în punctul de lucru din Afumati (Complex Comercial Doraly), Ilfov.

Cerinte:
Absolvent studii medii;
Cunostinte operare PC, WORD, EXCEL;
Experienta in domeniu minim 6 luni;
Cunostinte de contabilitate primara;
Capacitate de organizare si planificare;
Persoana cooperanta cu spirit de echipa;
Persoana atenta la detalii.

Descrierea jobului:
-inregistrarea in sistemul informatic a documentelor contabile: extrase, cec/bo;
-arhivarea acestora in mod corespunzator;
-confirmari sold parteneri si punctaje cu acestia;
-inventarierea patrimoniului -Participa activ la inventarierea patrimoniului;
-raporteaza sefului direct stadiul executarii lucarilor;
-urmareste acuratetea datelor introduse in sistemul informatic precum si respectarea termenelor de introducere;
-intocmirea de situatii cerute de managementul societatii
-alte rapoarte extracontabile;

Esti potrivit pt acest job daca:
• Ai o gandire analitica care te ajuta sa analizezi si sa interpretezi informatiile;
• Esti o persoana foarte organizata si stii sa iti prioritizezi task-urile;
• Esti foarte atent la detalii;
• Lucrezi independent si la termenele stabilite;
• Iti doresti sa iti imbunatatesti constant productivitatea si viteza de lucru.
Pentru siguranta ta! Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. NICI un vanzator serios dnu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni.